Poznajmy się zanim się spotkamy

Ogólnopolski Projekt Ciepły Dom

Zajmą się Tobą wykwalifikowani specjaliści w zakresie pozyskiwania dofinansowań z Programu Czyste Powietrze!

Zadbaj o Swój komfort dzięki nam

ecosun-icon-3
ecosun-icon-1

Gwarancja

Tylko w lipcu gwarancja montażu przed sezonem grzewczym

Gwarantujemy, że Twoja pompa ciepła będzie zamontowana jeszcze przed sezonem grzewczym, tak abyś miał pewność, że na zimę wszystko będzie gotowe!

warranty1

Gwarancja

Tylko w lipcu gwarancja montażu przed sezonem grzewczym

Gwarantujemy, że Twoja pompa ciepła będzie zamontowana jeszcze przed sezonem grzewczym, tak abyś miał pewność, że na zimę wszystko
będzie gotowe!

Gwarancja

Gwarancja Właściwego Doboru

Gwarantujemy właściwy dobór pompy ciepła. Jeżeli po montażu pompy ciepła będzie Ci zimno w domu, przyjedziemy, sprawdzimy, wymienimy podzespoły lub pompę ciepła na nasz koszt dając Tobie i Twojej rodzinie pożądany komfort cieplny.

young_people
line

Serwis

Pierwszy Serwis Gwarancyjny Gratis

Po roku od montażu pompy ciepła w Twoim domu, nasz firmowy serwis przyjedzie i wykona kompleksowy przegląd roczny Twojego urządzenia, żebyś przez lata mógł cieszyć się komfortem i oszczędnościami.

Ogólnopolski Projekt Ciepły Dom realizowany jest przy współpracy firm Eco Sun Instal oraz Eco Sun Service. Każda z nich odgrywa niezwykle istotną rolę w całym procesie.

 Wykwalifikowani i certyfikowani Audytorzy dokonują kwalifikacji Klienta oraz jego nieruchomości

do Projektu w dwóch lub trzech kategoriach.

Gwarantujemy wsparcie naszych wykwalifikowanych specjalistów w zakresie pozyskiwania dofinansowań z Programu Czyste Powietrze, którzy prowadzą naszych Klientów przez cały proces dotacyjny. Zespół współdziała z Klientami nie tylko w kwestii dotacji na pompę ciepła, lecz również równolegle pomaga w uzyskaniu dotacji na inne cele wynikające z Programu Czyste Powietrze, takie jak: dotacja na zmianę CO w nieruchomości, termomodernizacja czy montaż paneli.

Kwalifikacja techniczna

– Audytor korzystając ze specjalistycznego programu doboru oraz dokonując oględzin nieruchomości wraz z kotłownią Klienta wydaje opinie kwalifikującą technicznie nieruchomość do montażu pompy ciepła. Na podstawie rzetelnego audytu na dobraną pompę ciepła udzielana jest klientowi Gwarancja Właściwego Doboru.

Kwalifikacja formalna

do Rządowego Programu czyste powietrze

– Ocena formalna księgi wieczystej oraz brzegowych dochodów kwalifikujących do Programu Czyste Powietrze. Po uzyskaniu pozytywnej kwalifikacji w tym zakresie Audytor ma prawo udzielić na miejscu Dotacji Pomostowej, dającej Klientowi możliwość otrzymania należnej dotacji już na audycie i odjęcie kwoty dotacji od całości wartości Projektu Ciepły Dom.

Zespół finansowy – prowadzi i obsługuje program STAŁY ECO ABONAMENT:

Stały Eco Abonament

stabilna i bezpieczna forma sfinansowania zakupu pompy ciepła

stała kwota, niezmienna przez cały okres finansowania

realnie coraz mniejsze obciążenie finansowe biorąc pod uwagę obecną i przewidywaną inflację

meet-us-img

Eco Sun Service – dysponujemy własnymi ekipami montażowymi oraz zapewniamy fabryczny serwis producenta pomp ciepła. Tylko serwis producenta może uruchomić nowo zamontowaną pompę ciepła nie pozbawiając Klienta należnej gwarancji. Dodatkowo tylko fabryczny serwis ma prawo dokonywać przeglądów gwarancyjnych i po gwarancyjnych, jak również ewentualnych napraw. Dzięki temu, iż dysponujemy serwisem fabrycznym współpraca z naszymi klientami trwa nie tylko do momentu montażu pompy ciepła, ale jeszcze przez długie lata.

Dział komunikacji z Klientem

Na każdym etapie realizacji umowy nasze Biuro Obsługi Klienta jest w stałym kontakcie z Klientem.
Jeżeli pojawią się dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu z BOK pod dedykowanym numerem telefonu.

730 993 370

formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania

Współadministratorem Państwa danych osobowych jest Eco Sun Instal Sp. z o.o. Adres do kontaktu: Eco Sun Instal Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, ul. Szosa Chełmińska 166, 87-100 Toruń. e-mail biuro@ecosuninstal.pl Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu dostępne są w naszej Polityce prywatności.