Innowacyjne włoskie
pompy ciepła od firmy

olimpia_brand

Wprowadzamy do Polski, specjalnie dla Naszych klientów europejską jakość oraz włoski design

Zarezerwuj swoje urządzenie już dziś!

Ilość limitowana!

brand_img

Partner handlowy

Jako pierwsi w Polsce mamy przyjemność wprowadzić na rynek a także do Ogólnopolskiego Projektu Ciepły Dom

Renomowaną firmę z 70’ letnim doświadczeniem – Olimpia Splendid

Serwis na najwyższym poziomie

Eco Sun Instal został oficjalnym partnerem handlowym firmy Olimpia Splendid w zakresie pomp ciepła.

Aby zachować pełną kompleksowość usług, firma Eco Sun Service, również zadba o profesjonalny serwis włoskich pomp ciepła.

Urządzenia dostępne będą dla wybranych klientów, po kwalifikacji przez audytora.

Nie czekaj zarezerwuj swój audyt już dziś!

Ilość limitowana!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz i zyskaj nowe urządzenie!

Serwis na najwyższym poziomie

Olimpia Splendid to włoska firma

która od 1956 roku wyróżnia się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży produktów do klimatyzacji, ogrzewania, uzdatniania powietrza.

Dowiedz się więcej o firmie na www.olimpiasplendid.it

olimpia_map

Misja firmy

Projektują i budują produkty z poszanowaniem środowiska, opracowując wydajne, innowacyjne i wysoce estetyczne rozwiązania

Innowacja

Innowacyjność oznacza tworzenie rozwiązań inżynierskich z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, integrując je z najbardziej wyrafinowanym designem. Wynajdują je, opierając się na najsurowszych protokołach produktów, co roku inwestują w badania i rozwój, w celu stworzenia unikalnych patentów tego rodzaju.

Design

Tworzą projekty, które doskonale komponują się z każdym otoczeniem, dzięki przemyślanej i dopracowanej estetyce. Made in Italy zostało docenione i nagrodzone na arenie międzynarodowej.

 

Oryginalność i elegancja rozwiązań projektowych charakteryzujących produkty Olimpia Splendid były wielokrotnie nagradzane przez jury prestiżowych międzynarodowych konkursów wzorniczych.

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Ciepły Dom oferujemy

brand_txt
Previous
Next

Sherpa S2

Inwerterowa pompa ciepła powietrze-woda zapewnienia całoroczny komfort cieplny. Nie wykorzystuje paliw kopalnych. Na każdą kWh zużytej energii elektrycznej wytwarza ponad 4 kWh energii cieplnej: 75% energii jest darmowe, odnawialne i czyste.

KOMPAKTOWA TECHNOLOGIA

Konstrukcja komponentów i zredukowane rozmiary pozwalają na zainstalowanie jednostki wewnętrznej w kuchennej szafce ściennej.

CIEPŁA WODA UŻYTKOWA O 60°C

Sherpa S2 dostarcza ciepłą wodę użytkową o temperaturze do 60°C.

EKOLOGICZNY CZYNNIK

Pompy wykorzystują czynnik chłodniczy R32 charakteryzujący się większą wydajnością i niższym wpływem na efekt cieplarniany nawet o 70%

INTERFEJS UŻYTKOWNIKA Z EKRANEM DOTYKOWYM

Elastyczny i konfigurowalny, pozwala na dostosowanie się do Twoich potrzeb w zakresie komfortu termicznego, ciepłej wody użytkowej oraz pozwala zoptymalizować wydajność energetyczną.

Sherpa Monoblok S1 E

Inwerterowa pompa ciepła powietrze-woda zapewnienia całoroczny komfort cieplny. Nie wykorzystuje paliw kopalnych. Na każdą kWh zużytej energii elektrycznej wytwarza ponad 4 kWh energii cieplnej: 75% energii jest darmowe, odnawialne i czyste.

pump_sherpa

TECHNOLOGIE ODNAWIALNE

Sherpa Monobloc S1E umożliwia wykorzystanie ciepła zawartego w powietrzu i efektywne przeniesienie go do systemu grzewczego.

EKRAN DOTYKOWY

Standardowy panel zdalnego sterowania pozwala na zarządzanie systemem za pomocą smartfona i tabletu.

EKOLOGICZNY CZYNNIK

Pompy wykorzystują czynnik chłodniczy R32 charakteryzujący się większą wydajnością i niższym wpływem na efekt cieplarniany nawet o 70%.

KOMPAKTOWA TECHNOLOGIA

Kompaktowa jednostka i zmniejszone wymiary. Dla wszystkich wielkości mocy, pompa jest wyposażona w pojedynczy wentylator.

Bądź pewny swojego wyboru

Porównaj parametry

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania

Współadministratorem Państwa danych osobowych jest Eco Sun Instal Sp. z o.o. Adres do kontaktu: Eco Sun Instal Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, ul. Szosa Chełmińska 166, 87-100 Toruń. e-mail biuro@ecosuninstal.pl Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu dostępne są w naszej Polityce prywatności.